L'Aquila | Ayame Misaki | ScreenMaster 2.9

Chasys Draw IES 4.55.01 + Portable (PL)

Chasys Draw IES 4.55.01 + Portable (PL)


Chasys Draw IES 4.55.01 + Portable (PL)


Chasys Draw IES to rozbudowany i wszechstronny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki z wykorzystaniem mechanizmu warstw.
Program wyposażony został w szereg przydatnych i najczęściej wykorzystywanych narzędzi, które ulokowane zostały w przejrzystym przyborniku. Znaleźć w nim można funkcje pozwalające rysować linie, różnego rodzaju kształty i figury, malować przy użyciu pędzla lub spreja, nanosić tekst, zarządzać kolorami oraz wykonywać wiele innych operacji. Dla amatorów fotografii cyfrowej twórca przygotował zestaw najczęściej wykorzystywanych filtrów i efektów. Z ich pomocą łatwo i szybko polepszymy jakość zdjęć lub przygotowanych wcześniej, własnych prac. Poza wspomnianym wcześniej mechanizmem warstw oferowana jest również funkcja rozbudowanej historii wykonanych operacji. Umożliwia ona łatwe wycofywanie wprowadzonych zmian, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku pracy nad większymi i bardziej rozbudowanymi projektami.

Bogata funkcjonalność nie kończy się jednak na zestawie narzędzi opisanych powyżej. Program dodatkowo pozwala także przygotowywać wydruk wybranych grafik, projektować etykiety na płyty, tworzyć animacje na strony internetowe w formacie GIF lub AVI, przechwytywać obraz z kamerek internetowych, tworzyć ikony i animowane kursory oraz wykonywać tzw. zrzuty ekranowe i screencasty. Istotną zaletą Chasys Draw IESa jest obsługa wtyczek, za pośrednictwem których można rozszerzać możliwości programu.

Wraz z programem instalowana jest również przeglądarka grafiki Chasys Draw IES Viewer, narzędzie do obsługi plików w formacie RAW Chasys Draw IES raw-Photo oraz konwerter plików graficznych Chasys Draw IES Converter.

Chasys Draw IES oferuje wsparcie dla procesorów wielordzeniowych, a także skanerów, ekranów dotykowych i tabletów. Praca z programem nie powinna przysporzyć problemów nikomu, kto wcześniej korzystał chociażby z takich rozwiązań jak Paint.NET. Interfejs Chasys Draw IES oraz układ poszczególnych narzędzi jest niemal identyczny jak te stosowane w większości tego typu programów graficznych.

Zawartość UPLOADU:

> wielkość całości: 55 mb
> rodzaj kompresji: .rar
> zawartość uploadu: |Program|Portable|
> Wymagania systemowe: |Windows Xp/7/8/10 |
> wersje językowe: |PL|Multi..|
> brak danych naprawczych
> haslo: BrakAby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Wszystko o newsie Chasys Draw IES 4.55.01 + Portable (PL)

News Chasys Draw IES 4.55.01 + Portable (PL) w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Chasys Draw IES 4.55.01 + Portable (PL) Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

28-06-2018, 14:49
0komentarze i odpowiedzi w newsie Chasys Draw IES 4.55.01 + Portable (PL)
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę