Lino BluRay-Screeener | Computer related | FluidSIM V. 5.5 Umfangreiche Lernsoftware zum Anfertigen von Schaltplänen Maria S. Letztes Update: 30.04.2018 Download

Alien Skin Exposure X3 3.5.3.104 (x64) Multilingual

Alien Skin Exposure X3 3.5.3.104 (x64) Multilingual


Alien Skin Exposure to rozbudowany program do edycji zdjęć. Oferuje mnóstwo gotowych efektów bazujących na rzeczywistych wadach optycznych konkretnych obiektywów, czy rodzaju kliszy, pozwalając tym samym nadać cyfrowym fotografiom styl często kojarzony ze starymi zdjęciami lub konkretnymi aparatami. Aplikacja jest prosta w obsłudze, co zawdzięczamy głównie świetnie przemyślanemu interfejsowi, którego elementy można w szerokim zakresie modyfikować, by dostępność opcji maksymalnie dopasować do własnych potrzeb.

Lewy panel interfejsu podzielony został na dwa główne obszary. Pierwszy z nich to lista efektów do zdjęć, które zostały podzielone na kilka głównych grup. W obrębie danej kategorii, efekty można przeglądać zarówno w formie listy nazw, jak i miniatur w kilku rozmiarach, obserwując tym samym od razu, jaki efekt zostanie zastosowany na edytowanym zdjęciu. Poniżej tego panelu znajdziemy wielopoziomowe drzewo folderów zaimportowanych wcześniej do programu, jako ścieżki źródłowe dla edytowanych zdjęć. Prawy panel w programie służy edycji wielu parametrów przypisanych do nakładanych filtrów. Znajdziemy tu zarówno suwaki odpowiadające za typowe korekcje (takie jak balans bieli, kontrast czy jasność), ale również wiele bardziej szczegółowych, odnoszących się bezpośrednio do intensywności i stylu wybranego wcześniej efektu.

Główny obszar roboczy to przede wszystkim duży podgląd zdjęcia oraz niewielka lista kolejnych plików z tego samego katalogu. Możliwy jest tutaj wybór jednej z kilku opcji prezentacji efektu sprzed i po edycji (np. podzielony widok lub naprzemienne wyświetlanie obydwu zdjęć po kliknięciu myszą). To bardzo wygodne rozwiązanie, by skontrolować proces edycji i ewentualnie wprowadzić dodatkowe poprawki.

✔ zawartość: Setup + Patch
✔ System operacyjny: Windows® 7/8/10 (64 bit)
✔ wersje językowe: Multilingual
• wielkość całości: 200 MB
• rodzaj kompresji: .rar


Wszystko o newsie Alien Skin Exposure X3 3.5.3.104 (x64) Multilingual

News Alien Skin Exposure X3 3.5.3.104 (x64) Multilingual w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Alien Skin Exposure X3 3.5.3.104 (x64) Multilingual Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

27-06-2018, 18:37
0komentarze i odpowiedzi w newsie Alien Skin Exposure X3 3.5.3.104 (x64) Multilingual
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę