Nicholas Sparks - Bezpieczna przystań Audiobook PL » inghamhealthplancorp.org - Twoje miejsce w sieci.Free download. 1x03 Drifters | UFC.on.Fox.30.Alvarez.vs.Poirier.2.HDTV.x264-Star [MOVCR] | Betrayal

Nicholas Sparks - Bezpieczna przystań [Audiobook PL]

Nicholas Sparks - Bezpieczna przystań [Audiobook PL]


Znakomity romans obyczajowy niekwestionowanego mistrza opowieści o miłości, autora kilkunastu powieści, z których pokaźna część została przeniesiona na ekran.

Katie jest zamkniętą w sobie sympatyczną nieznajomą, która któregoś dnia ot tak po prostu pojawiła się w niewielkim miasteczku Southport na południu USA. Podjęła pracę jako kelnerka w restauracji i szybko zjednała sobie mieszkańców, a nawet… właściciela nieopodal położonego sklepu, owdowiałego ojca dwójki dzieci. Dlaczego przyjechała właśnie tu, do zapomnianego przez Boga i ludzi miejsca? Jaką ma tajemnicę, o czym chce zapomnieć lub od czego się odciąć? Katie musi podjąć decyzję, czy chcąc ułożyć sobie życie od początku ma przyznać się do tego, dlaczego ucieka, czy też dalej żyć w samotności, pod fałszywym nazwiskiem i narzuconym samej sobie milczeniu.

Długość: 14 godzin 5 minut
Autor: Nicholas Sparks
Czyta: Krzysztof Gosztyła
Kategoria: Erotyka i romans
Typ:Audiobook - mp3
Kompresja .rar
Rozmiar 188.7 MB


Wszystko o newsie Nicholas Sparks - Bezpieczna przystań [Audiobook PL]

News Nicholas Sparks - Bezpieczna przystań [Audiobook PL] w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Nicholas Sparks - Bezpieczna przystań [Audiobook PL] Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

15-07-2018, 14:08
0komentarze i odpowiedzi w newsie Nicholas Sparks - Bezpieczna przystań [Audiobook PL]
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę