Movie SubtitlesThe Road to El Dorado 2000 0 IMDB | Imagine Dragons | Full House - Rags to Riches (2)

King Stephen - Outsider [Audiobook PL]


King Stephen - Outsider [Audiobook PL]

King Stephen - Outsider [Audiobook PL]Lektor: Leszek Filipowicz

Rozmiar: 1,23 GB
Czas: 19:52 h
Bitrate: 160 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Bestialska zbrodnia. Śledztwo pełne znaków zapytania. Stephen King, znajdujący się w szczególnie owocnym okresie twórczości, przedstawia jedną ze swoich najbardziej niepokojących i wciągających opowieści.

W parku miejskim znalezione zostaje zmasakrowane ciało jedenastoletniego chłopca. Naoczni świadkowie i odciski palców nie pozostawiają wątpliwości: sprawcą zbrodni jest jeden z najbardziej lubianych obywateli Flint City. To Terry Maitland, trener drużyn młodzieżowych, nauczyciel angielskiego, mąż i ojciec dwóch córek. Detektyw Ralph Anderson, którego syna Maitland kiedyś trenował, nakazuje przeprowadzić natychmiastowe aresztowanie w świetle jupiterów. Maitland ma wprawdzie alibi, ale Anderson i prokurator okręgowy wkrótce zdobywają kolejny niezbity dowód: ślady DNA. Sprawa wydaje się oczywista.

Kiedy w toku śledztwa zaczynają wychodzić na jaw przerażające szczegóły, porywająca opowieść Kinga wchodzi na wyższe obroty, napięcie narasta, aż staje się niemal nie do zniesienia. Terry Maitland na pozór jest miłym człowiekiem, ale czy ma drugie oblicze? Odpowiedź szokuje – tak jak szokować potrafi tylko Stephen King.

Wszystko o newsie King Stephen - Outsider [Audiobook PL]

News King Stephen - Outsider [Audiobook PL] w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej King Stephen - Outsider [Audiobook PL] Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

5-07-2018, 15:52
0komentarze i odpowiedzi w newsie King Stephen - Outsider [Audiobook PL]
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę