La Planète des Singes - Suprématie TELECHARGEMENT GRATUIT | HD Views: 226 Bhoothnath Returns(2014) | Télécharger Part 5

Paul Hoffman - Trzepotanie jego skrzydeł [Audiobook PL]

Paul Hoffman - Trzepotanie jego skrzydeł [Audiobook PL]


Zamknięcie trylogii Paula Hoffmana. Teraz cała historia Thomasa Cale dostępna jest już w wersji audio. Posłuchajcie, jak potoczyły się losy zbuntowanego Anioła Śmierci.
Nie udało się Odkupicielom zrobić z Thomasa maszyny do bezwzględnego, bezrefleksyjnego zabijania. Musi poskładać siebie z tych elementów człowieczeństwa, które tlą się gdzieś głęboko w jego duszy. A jednocześnie podjąć walkę z tymi, którzy postanowili ścigać go i zniszczyć. Czy da radę zająć się tym wszystkim? Thomas nie daje sobie chwili wytchnienia, ma do załatwienia jeszcze sprawę w Memphis, gdzie czeka papież Bosco.
Gra nie idzie już o życie jednego człowieka, teraz od niego zależy los wszystkich.
Wciągająca opowieść, która trzyma słuchaczy w napięciu do ostatniej chwili. Trzecia część trylogii Hoffmana daje odpowiedzi na wiele pytań, pozostawiając słuchaczom również sporo miejsca na refleksję. To znakomite połączenie powieści sensacyjnej i fantastyki.
„Trzepotanie jego skrzydeł”, podobnie jak poprzednie audiobooki w tym cyklu dostępne jest w znakomitej interpretacji Wiktora Zborowskiego.

„Trzepotanie jego skrzydeł” to kontynuacja znakomicie przyjętych przez czytelników i słuchaczy „Lewej ręki Boga” oraz „Anioła Śmierci”.Wszystko o newsie Paul Hoffman - Trzepotanie jego skrzydeł [Audiobook PL]

News Paul Hoffman - Trzepotanie jego skrzydeł [Audiobook PL] w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Paul Hoffman - Trzepotanie jego skrzydeł [Audiobook PL] Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

8-06-2018, 17:29
0komentarze i odpowiedzi w newsie Paul Hoffman - Trzepotanie jego skrzydeł [Audiobook PL]
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę