Paszyńska Maria - Warszawski niebotyk Audiobook PL » inghamhealthplancorp.org - Twoje miejsce w sieci.Free download. Chap 109 | Passengers 3D BluRay 3D 1080p | cpasbien2017

Paszyńska Maria - Warszawski niebotyk [Audiobook PL]


Paszyńska Maria - Warszawski niebotyk [Audiobook PL]

Paszyńska Maria - Warszawski niebotyk [Audiobook PL]Lektor: Maciej Kowalik

Rozmiar: 676 MB
Czas: 12:08 h
Bitrate: 128 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Warszawski niebotyk to epicka, niezwykle poruszająca opowieść o pięciu młodych mężczyznach, którzy przyjaźnią się, uczą, pracują i kochają z pasją, z właściwym młodym ludziom poczuciem wszechmocy i nieśmiertelności. Przed młodymi świat stoi otworem, są przekonani, że mogą osiągnąć wszystko, czego zapragną. W ciągu kilku miesięcy życie zweryfikuje ich sposób myślenia, prowadząc ku dojrzałości, na którą nie chcą się zgodzić, a która jest nieunikniona.
Romanse, tragedie burzące świat, dzieją się na tle Warszawy połowy lat trzydziestych, uwodzącej swym ogromnym wdziękiem i urokiem. Warszawy, nazywanej Paryżem Wschodu, w której na placu Napoleona kończy się budowa najefektowniejszego drapacza chmur ówczesnej Europy. Warszawa, której już nie ma, a za którą tęskni każdy z nas.

Wszystko o newsie Paszyńska Maria - Warszawski niebotyk [Audiobook PL]

News Paszyńska Maria - Warszawski niebotyk [Audiobook PL] w sieciach społecznościowych

Serwis dostępny w wersji mobilnej Paszyńska Maria - Warszawski niebotyk [Audiobook PL] Serwis dostepny jest równiez w wersji mobilnej.

3-06-2018, 11:38
0komentarze i odpowiedzi w newsie Paszyńska Maria - Warszawski niebotyk [Audiobook PL]
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.
все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.2 скачать
W górę